Naše školicí prostory

    Pro školení řidičů referentů jsme schopni vyhovět plně potřebám zákazníka a nabízíme školení jak v jeho vlastních prostorách, či naopak v síti našich smluvních školicích prostor.

    U školení řidičů profesionálů využíváme našich akreditovaných školicích prostor, v případě dostatečného předstihu objednávky školení a vhodnosti vlastního prostoru jsme schopni rychle reagovat a zařadit vlastní prostory do naší akreditace školicího střediska. Akreditovaná místa pro školení jsou na levé liště označeny jako "Školicí střediska - ŠS"

    Pro Autoškolu a organizované kurzy k získání řidičského oprávnění využíváme registrované školicí nebytové prostory, na levé liště jsou označeny jako "Autoškola - AŠ"  

    Pro školení kurzů praktických dovedností využíváme vysoce kvalitních cvičných Polygonů splňjící i přísná evropská pravidla pro tento druh výcviku.

    Pro školení kurzů ekonomické a hospodárné jízdy pořádané vždy v omezeném počtu účastníků pak po provedené teoretické průpravě a naistalovanému zařízení ve vozidle zákazníka jsme schopni prokazatelně vyhodnocovat spotřebu pohonných hmot, ale i vlastní efektivnosti ovládání vozidla.

    

Při kliknutí na konkrétní město, získáte informace o přesném umístění a vybavení našich školicích prostor, včetně praktické mapy.